Drobečková navigace

Úvod > Časté otázky (FAQ) > Pronajmout kontejner nebo zakoupit - co je výhodnější?

Pronajmout kontejner nebo zakoupit - co je výhodnější?Výhody pronájmu kancelářského nebo skladového kontejneru (buňky).

 Potřebujete malou kancelář do 15 m2 nebo stejně velký příruční sklad, případně obojí a nechcete vydávat najednou větší objem peněz z Vašeho osobního či firemního rozpočtu ?

 Pak je správný čas uvažovat nad pronájmem, který Vás ochrání před rizikem velké jednorázové investice, jenž by se časem může stát problematickou. Uvolněné finanční prostředky pak můžete využít pro jiné důležité a nepostradatelné služby, pořízení materiálu a podobně.

 Pronájmem mobilní buňky, kancelářského či skladového kontejneru získáte velkou výhodu jasného finančního rozpočtu a přesně definovaných fixních nákladů.

 Doba pronájmu kancelářského či skladového kontejneru je závislá pouze na Vás a jen Vy můžete stanovit délku využívání ať už z hlediska krátkodobého či dlouhodobého pronájmu, který se přesně přizpůsobí potřebným požadavkům.

 Naše kancelářské i skladové kontejnery jsou vyrobeny z kvalitních a trvanlivých materiálů a jejich běžné využívání v každodenním procesu tedy nevyžaduje žádných vložených prostředků do jejich údržby.

 Naše kancelářské, skladové, sociální kontejnery Vám rádi přivezeme na předem sjednané místo v domluveném čase, aniž byste museli shánět jeřáb pro jejich složení, o vše se postaráme my a Vy se můžete věnovat jiným a důležitým záležitostem. Ani příprava místa pro usazení kontejneru není nijak náročná, stačí jen malý prostor a mírné vypodložení, ať už trámkem, cihlou či něčím jiným co je zrovna po ruce, aby kontejner stál v rovině a nedotýkal se podlahou země.

 Po skončení pronájmu se zase o vše postaráme. V předem domluvený termín si pro kontejner přijedeme, naložíme, odvezeme a prostor po kontejneru je zase volný a může se využít pro jiné účely, nemusíte řešit Nerudovskou otázku „ kam s ním“.

 S pronajatým kontejnerem nemusíte řešit jeho stáří a životnost a když už jeho stav není v nejlepší kondici, postaráme se o jeho ekologickou likvidaci a nahradíme Vám jej jiným, novějším a vyhovujícím.

 Kontejnery mají velmi variabilní možnosti použití. Lze je různými způsoby spojovat, propojovat, stohovat. Je-li tedy stávající stav po nějaké době užívání již prostorově nevyhovující, je možno prostor rozšířit a kontejnery v potřebném počtu přidat.

Stejně tak může nastat opačná situace, např. trvalá nebo dočasná redukce Vaší činnosti, kdy už není zapotřebí takové plochy a prostoru. Pak lze vše vyřešit odebráním a zpětným navrácením pronajímateli, což Vám umožní další finanční úspory.

 Pronájem kancelářských, skladových, sociální kontejnerů pro jeho nízké náklady, není určen jen pro velké firmy s dlouholetou tradicí, u kterých jejich momentální situace vyžaduje toto řešení, ale i pro malé živnostníky či fyzické osoby ať už na stavby, do průmyslových areálů, ale i do kempů či  na zahrádky a zahrady.

 


Komentáře


 • 17. 2. 2024 8:05
  Miroslav Lorek
  Pronájem

  Dobrý den,
  mám několik dotazů:
  1. Cena pronájmu jedné nové dříve nepůjčované kancelářské buňky 6x2,5 m, (na uzší straně vchodové dveře a naproti okno, obě delší strany prázdné - žádné vybavení ani přepážky nepotřebuji); cena dopravy do Hradce Králové?
  2. Je možnost odkupu této rok mnou používané buňky za zbytkovou cenu a za kolik?
  3. Prosím o zaslání fota a nákresu rozměrů.
  4. Jaké je vybavení elektroinstalací?
  5. Zatížení na 1 m čtvereční v kilogramech.
  6. Jaké je potřeba připravit podloží? Nebo má buňka nějaký sokl a jde položit rovnou do trávy?

  Děkuji za zodpovězení všech dotazů a přeji Hezký den, M. Lorek HK


 • 17. 2. 2024 8:12
  Miroslav Lorek
  Pronájem a koupě

  Dobrý den,

  ještě jeden dotaz k předešlým:

  Lze u vás zakoupit již někým pronajatou provozovanou a zpět vám vrácenou buňku v dobrém stavu, aniž byste ji museli, jak píšete, zlikvidovat? A za kolik?

  Děkuji M. Lorek HK