Pronájem a prodej mobilních buněk, kontejnerů a sestav

Jakou péči je potřeba věnovat vnějšímu povrchu kontejneru?Vnější plášť kontejneru je vyroben z kvalitního ocelového pozinkovaného plechu a opatřen
ochranným nátěrem dvousložkovým PU lakem. Při provozu v běžných podmínkách nevyžaduje proto žádnou zvláštní péči, snad s výjimkou občasného očištění případně umytí okna u kancelářského kontejneru, dojde–li k nadměrnému znečištění. Ale to je spíše individuální kosmetická úprava s ohledem na požadavek míry komfortu uživatele.

Na jednu věc však přesto upozorníme, protože se stává stále aktuálnější v současné době, kdy často dochází k intenzivním dešťům. A to péči o střechu kancelářského kontejneru.

Zejména v situaci, kdy je kontejner umístěn pod stromy nebo v jejich blízkosti nebo z jiného důvodu dochází k shromažďování nečistot na střeše, může dojít k zanesení odtokových kanálků. V důsledku toho pak k nahromadění vody a jejímu následnému přelití přes okraj střechy. Dále může dojít k nashromáždění vody v konstrukci střechy, případně k zamrznutí. Tím pak následně k zatečení do interiéru a poškození tepelné izolace a také stropu a vnitřních stěn.

Aby se tomuto nežádoucímu efektu předešlo, doporučujeme občasnou kontrolu stavu znečištění střechy.

Údržba je jednoduchá a spočívá v odstranění nečistot z podélných kanálků, které jsou na střeše mírně vyspádovány do okápků na čelních stranách a dále také z těchto okápků, které ústí do čtyř svislých svodů umístěných v každém rohu střechy kontejneru.

Tento jednoduchý zásah ušetří uživatele kontejneru zbytečných nepříjemností a také prodlouží životnost střechy kontejneru.  


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Zeptejte se:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Volejte

+420 724 003 553

+420 774 770 222